RTG CYFROWE

Nasza Przychodnia wkroczyła w nową erę radiografii. Tradycyjną kliszę zastąpiły wyspecjalizowane detektory promieniowania X. Umożliwia to niemal natychmiastowe uzyskanie obrazów o niebywałej rozdzielczości i liczbie szczegółów, które można następnie przetwarzać komputerowo. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia różnicowanie tkanek miękkich, kości i innych struktur z jednej ekspozycji oraz na wykonanie niezbędnych pomiarów i przeprowadzenie szczegółowej oceny interesującego nas obszaru.

APARAT DO NARKOZY WZIEWNEJ I MONITOR PACJENTA NAJNOWSZEJ GENERACJI W PRZYCHODNI!


Miło nam poinformować, że wyposażyliśmy Salę Operacyjną w najnowocześniejszy sprzęt zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjenta podczas zabiegu chirurgicznego.

 

Do znieczulenia wykorzystujemy najnowocześniejsze środki anestetyczne. Podczas znieczulania najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo, bezbolesność, uspokojenie oraz szybkie wybudzenie.

 

NARKOZA WZIEWNA - po wyłączeniu świadomości, bólu i zwiotczeniu pacjenta do dróg oddechowych wprowadzana jest rurka intubacyjna. Anestetyk (Izofluran) wdychany jest przez pacjenta bezpośrednio do układu oddechowego. Środki znieczulające wziewne zapewniają najlepszą kontrolę znieczulenia oraz praktycznie natychmiastowe odzyskanie przytomności po znieczuleniu. W związku z powyższym jest to najbezpieczniejsza forma narkozy, jedyna u pacjentów z padaczką, objawami neurologicznymi, pacjentów starszych, przy wszystkich dłuższych operacjach.

 

MONITOR PACJENTA- każdy pacjent podłączony jest w trakcie trwania operacji do komputera, który stale monitoruje pracę serca, ciśnienie, temperaturę, oddech, zawartość tlenu we krwi, stężenie dwutlenku węgla w powietrzu wydychanym. Wyniki prezentowane są na ekranie monitora, a system alarmowy czuwa nad prawidłowymi przebiegiem narkozy.